Завод "Екіпаж" - один з найбільших виробників віконних конструкцій Східної України. Ми виробляємо металопластикові вікна, двері, балконні блоки, рами, москітні сітки, алюмінієві фасади та вхідні групи. Продукція заводу поширюється через більш ніж 3000 торгових представництв. Ми представлені майже у всіх областях Східної та Західної України.

На підприємстві широко використовується сучасне високоточне автоматичне обладнання.

Воно дозволяє:

  • Виключити брак і дотримуватися високої якості продукції.
  • Домагатися мінімальної вартості продукції без економії на якості.
  • Виробляти більш ніж 1000 конструкцій на добу.
  • Виконувати замовлення в стислі терміни.
  • Плідно співпрацювати з великою кількістю оптових замовників і будівельних організацій.

Для того, щоб вам було комфортно використовувати нашу продукцію, ми закуповуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі.

Ми працюємо з надійними профільними системами Aluplast, WDS і кращою фурнітурою торгових марок AXOR та Roto. Широкий модельний ряд цих систем дозволяє кожному клієнту підбирати оптимальні рішення згідно зі своїми бажаннями і можливостями.

Вибір відповідних вікон і дверей - не найлегше справа. Особливо для тих, хто поверхово розбирається в профільних системах, властивості склопакетів, пристрій вікон і т. п. Тому ми пропонуємо скористатися знаннями наших менеджерів-консультантів. У кожному салоні EKIPAZH є фахівець, який допоможе вам зорієнтуватися у великій різноманітності варіантів скління і підібрати рішення, що підходить вам за ціною та експлуатаційними якостями. Торгові представництва EKIPAZH оснащені зразками продукції і спеціальними демонстраційними стендами. Все, що ви хочете замовити, можна побачити і "помацати". Це дозволить вам прийняти зважене рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте.